Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Folyamatosan figyeli a sűrítő asztalok iszap víztelenítés egységeinek, berendezéseinek állapotát, működését.
  • Folyamatosan felügyeli a polielektrolit beoldó berendezés állapotát, működését.
  • Folyamatosan vezeti a berendezések gépnaplóját.
  • A technológiai berendezéseken negyed és féléves felülvizsgálatot végez.
  • Ütemezett karbantartást végez.
  • Hulladék átvétel, feladás, naplózás.
  • Segédanyagok, vegyszerek nyilvántartásának vezetése, utánrendelési igény jelzése.
  • Vegyszeradagolás során, a mennyiségeket ellenőrzi, beállítja.
  • Iszapmintákat biztosít a labor részére.
  • Naponta ellenőrzi a vízzárakat, felügyeli a biogáz üzem berendezéseit.
  • Fogyasztásmérők állásának napi rögzítése.
  • Szakirányú középfokú végzettség (gépszerelő, vagy lakatos, vagy asztalos, vagy hegesztő)
  • Tűzvédelmi szakvizsga 1
  • Fűtés – víz – gáz szerelési ismeretek
  • Gépészeti berendezések üzemeltetői, karbantartói ismeretek
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.