Miskolc Holding Zrt.

Karbantartó műszerész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Parkoló órák mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása
  • Karbantartási feladatok terv szerinti elvégzése és adminisztrálása
  • A berendezések üzembe helyezésében és áthelyezésében való részvétel
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek, anyagok beazonosítása, alkatrészek pótlásáról történő gondoskodás
  • Együttműködés a műszakvezető és a parkoló-ellenőr kollégákkal
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai műszerész végzettség előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 15.-ig.