Miskolc Holding Zrt.

Képzési modell projektfelelős

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Felnőttképző Központ Kft.- hez az alábbi munkakörbe::

A leendő munkatárs feladatai:
  • Miskolc 4.0 modell alapján a megvalósítás feladat-idő mátrix és erőforrás tervének elkészítése.
  • Az elfogadott terv alapján részletes munkaterv, üzleti terv elkészítése.
  • Az üzleti terv megvalósítása érdekében erőforrás allokációs program kidolgozása.
  • A program megvalósításának menedzselése az üzleti terv és allokációs program alapján.
  • A program elemek összehangolása az alprogramok programjaival, folyamatos egyeztetés az alprogramok projektmenedzsereivel, részvétel a koordinációs megbeszéléseken.
  • A programban meghatározott rendszerességgel beszámoló készítése
  • A modell megvalósulásának a kitűzött mérföldköveknél kommunikációs anyagok készítése, prezentálása.
  • Felsőfokú végzettség
  • Projekt menedzsment ismeret, üzleti tervezési ismeret biztos alkalmazása.
  • Felhasználói informatikai ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Anyagi megbecsülés, béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolc, Soltész Nagy Kálmán u. 10

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018. július 15- ig.