Miskolc Holding Zrt.

Kertész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres tagvállalata, a Miskolci Turisztikai Kft. számára az alábbi munkakörbe:

Kertész

A leendő munkatárs feladatai:
  • Általános kertészeti feladatok elvégzése, irányítása, koordinálása
  • Kertészeti eszközök, alapanyagok igénylése, karbantartása
  • Növények szakszerű gondozása
  • Szürke medence gondozása, tisztán tartása
  • Strandok területén és környékén található fák ellenőrzése, szükség esetén gallyazás, kivágás
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább egy év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Turisztikai Kft. telephelyei

3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky út 58.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. december 31-ig.