Miskolc Holding Zrt.

Kőműves

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Kőműves

A leendő munkatárs feladatai:
  • Épületeket, és épületrészeket létesít, épületek, építmények alapozási, falazási, zsaluzási, vasszerelési, betonozási, vakolási, homlokzatalakítási, hideg-meleg burkolási, víz-, hő-, és hangszigetelési, illetve bontási, javítási, karbantartási és felújítási munkák elvégzése
  • Az épület alapjának elkészítése
  • Falak felhúzása téglából, természetes kövekből, betonból, beton készelemekből vagy más építőanyagból
  • Falak ellátása ablakok, ajtók, csövek elhelyezésére szolgáló nyílásokkal (balkonok, ajtó-és ablakbeboltozások)
  • Boltívek és boltozatok falazása, kémények, füstcsövek, födémek, lépcsők, párkányok, belső és külső falak megépítése
  • Betonáthidalók elhelyezése és befalazása az ablakoknál, ajtóknál és egyéb nyílásoknál
  • Beton-vagy vasbetonlépcsők beépítése
  • Épületek és épületrészek nedvesség elleni szigetelése
  • Szerkezetek hagyományos zsaluzatának elkészítése, ellenőrzése, bontása
  • Habarcs, vagy beton keverése kézzel vagy géppel.
  • Vakoló munkák végzése, kézi és gépi vakolás
  • Egyszerűfalazó és vakoló állvány felállítása, ellenőrzése, bontása
  • Szerkezetek vasszerelési munkáinak elvégzése
  • A falazat javítási munkálatainak lebonyolítása, át-és kiépítése
  • szakirányú szakmai vagy kőműves szakképzettség
  • 1 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Informatikai ismeretek
  • Önállóság, határozottság
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidős állás
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Miskolc város belterülete
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. november 15 ig.