Miskolc Holding Zrt.

Kontroller

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Kontroller

A leendő munkatárs feladatai:
  • Éves üzleti terv elkészítésében való közreműködés, a tervezéshez szükséges belső információk, adatok szervezeti egységektől történő bekérése.
  • Az üzleti terv teljesítésének folyamatos figyelemmel kísérése, az eltérések okainak meghatározása, elemzése.
  • Havonta illetve negyedévente és évente a konszolidációs tételek (holding tagvállalatoktól származó bevételek, költségek, ráfordítások, követelések, kötelezettségek) holding tagvállalatokkal történő egyeztetése, a konszolidációs tételek kidolgozása, meghatározása.
  • Éves beszámoló kiegészítő mellékletének, üzleti jelentésének elkészítéséhez szükséges belső adatok, információk összegyűjtése, ellenőrzése, rendszerezése, táblázatokba foglalása, ezek elemzése, értékelése.
  • Miskolc Holding Zrt részére történő eseti és rendszeres adatszolgáltatások előkészítése, a tagvállalatokkal történő konszolidációs tételek egyeztetése.
  • Átvett vízhez kapcsolódó támogatási anyag előkészítése, közreműködés az összeállításban.
  • Transzferár nyilvántartás elkészítésében való közreműködés.
  • Szakterületi vonatkozású belső adat- és információszolgáltatási és operatív tájékoztatási feladatok végrehajtása.
  • A kontrolling tevékenység ellátásával kapcsolatos külső és belső ügyintézési, levelezési, irattárazási feladatok ellátása.

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számviteli vagy pénzügyi vagy kontrolling végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Informatikai ismeret, Microsoft Office programok kiemelt szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés

Ajánlatunk:
  • Teljes munkaidő
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. november 30-ig.