Miskolc Holding Zrt.

Könyvelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Barlangfürdőbe, az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

A leendő munkatárs feladatai:
  • Beérkező szállító számlák fogadása, nyilvántartásba vétele, eljuttatása a teljesítés igazolásra jogosultak és utalványozók részére, az utalványoztatásról való gondoskodás
  • A szállító számlák jogszabályban előírt elemeinek vizsgálata, számszaki összegszerűségük ellenőrzése
  • A megrendelésekben előírt számlázási feltételeknek való megfelelőségének ellenőrzése, felettes tájékoztatása az eltérésekről, számla visszaküldése a szállítóknak helyesbítés céljából
  • A szállító számlák áfa tartalmának levonhatóságának, levonásba helyezés időszakának a felülvizsgálata, a gazdasági esemény számviteli időszakának meghatározása
  • A szállító számlákon jelölt gazdasági események kontírozása, hatályos jogszabályok és belső szabályok szerinti rögzítése
  • A különböző könyvviteli nyilvántartások vezetése
  • Analitikus és főkönyvi egyeztetések elvégzése
  • Részvétel az időszaki zárlati munkálatokban
  • Középfokú iskolai végzettség ( felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 3 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Turisztikai Kft. telephelyei
3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 15- ig.