Miskolc Holding Zrt.

Koordinátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Felnőttképző Központ Kft.- hez az alábbi új munkakörébe:

Koordinátor

A leendő munkatárs feladatai:
  • Stratégiai szintű képzési projekt előkészítésében és tervezésében való közreműködés
  • Felsővezetői döntés előkészítés érdekében, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Részvétel a komplex, hosszú távú képzési koncepció kialakításában
  • Partnertalálkozók, megbeszélések szervezése, egyeztetése, kapcsolattarás
  • Dokumentumok előkészítése, kapcsolódó hivatalos dokumentumok létrehozása, kezelése
  • Rendezvényszervezés
  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képzési-oktatási területen szerzett legalább 2 éves szervezői, módszertani, képzésfejlesztési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség
  • Stressz tűrő képesség
  • Terhelhetőség, önállóság
  • Jó problémamegoldó készségek
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér,
  • Szakmai fejlődés, kihívást jelentő feladatok
  • Kellemes munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Soltész Nagy Kálmán u. 10,

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. szeptember 30.