Miskolc Holding Zrt.

Követeléskezelési munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Fizetési felszólító és felmondás előtti felszólító levelek készítése
  • Lakossági hátralékosok esetében az eredménytelen fizetési felszólítások után fizetési meghagyások elkészítése
  • Jogerős fizetési meghagyások esetén beszedési megbízás készítése, végrehajtási lap kiállítása és bírósághoz történő benyújtása
  • A fizetési meghagyások, végrehajtási eljárások érvényesítéséhez szükséges eljárási díj utalásának, a végrehajtók felé a végrehajtási előleg utalásának biztosítása
  • Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások nyomon követése
  • Részletfizetési kérelmek megválaszolása, bérleménydíj-hátralékkal kapcsolatos levelezések, negyedévenként kimutatások készítése a behajtási cselekményekről
  • Ügyfélforgalom bonyolítása az erre kijelölt időpontokban
  • A munkakör feladataival kapcsolatos nyilvántartások, adatbázisok karbantartása, a már végrehajtásra adott követelések befizetésének naprakész nyilvántartása.
  • Közgazdasági érettségi
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Hatékony problémafelismerő és megoldó képesség
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2017. november 30.-ig.