Miskolc Holding Zrt.

Követeléskezelési munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A mindenkori hatályos parkolással kapcsolatosan felmerülő törvények, rendeletek naprakész ismerete
  • A követeléskezeléshez szükséges eszközök, szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • A parkolási pótdíjszabásból származó kintlévőségek kezelése, beszedése
  • Fizetési felszólítások, ügyvédi levelek határidőben történő elkészítése, megküldése
  • Fizetési meghagyások elkészítése, beadása
  • Adatszolgáltatások, statisztikák, elemzések készítése
  • Végrehajtási eljárás megindítása, a végrehajtás alatt lévő ügyek dokumentumainak napi szintű feldolgozása
  • Aktív részvétel a panaszkezelési ügyek teljes lebonyolításában
  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló rendszerező képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
Ajánlatunk:
  • Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Anyagi megbecsülés, béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. július 15- ig.