Miskolc Holding Zrt.

Közlekedési mérnök gyakornok

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. - hez az alábbi munkakör betöltésére:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Jegyzői hatáskörbe tartozó hatósági eljárásokban való részvétel
  • Közúti közlekedéshez kapcsolódó engedélyezési, tervezési feladatok ellátása
  • Forgalomtechnikai és forgalomirányítási tervek elkészítésében valamint engedélyeztetésében történő közreműködés
  • Projektek szakmai előkészítése és megvalósításban való részvétel
  • Területéhez tartozó szerződések, beruházások szakmai előkészítése
  • Városüzemeltetéshez és közlekedéshez kapcsolódó, szakterületét érintő feladatok elvégzése, kapcsolattartás a városüzemeltetésben érintett intézményekkel, gazdasági társaságokkal
  • Közreműködés esetleges hatósági, városépítészeti és beruházás tevékenységben
  • Képviselői és lakossági bejelentések kivizsgálása, véleményezése ezek megoldásához kapcsolódó szakmai anyagok elkészítése, szükséges intézkedések megtétele
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú precizitás és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent:

  • Legalább középfokú idegen nyelvismeret (angol, német)
Ajánlatunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Igényes munkavégzési környezet
  • Lendületes csapat
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2018. november 15-ig.