Miskolc Holding Zrt.

Köztisztasági munkavezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Munkakezdés előtt és munkavégzés közben, naponta ellenőrzi a beosztottak munkavégzésre alkalmas állapotát
  • Ellenőrzi a védőeszközök meglétét, működőképességét, az anyagok előírásszerű tárolását
  • Biztosítja a folyamatos munkavégzést, beosztottjait szakmailag felügyeli a határidők betartása érdekében
  • Munkaerő-, anyag- és gépigényt jelzi közvetlen felettese felé
  • A helyszínre szállított anyagokat átveszi, minőségét és mennyiségét ellenőrzi, biztonságos tárolásukról gondoskodik, vezeti a nyilvántartást
  • A kivitelezéshez használt eszközök, fogyó alkatrészek felhasználását dokumentálja
  • A kivitelezés során használt gépeket és azok által felhasznált anyagokat gépüzemnaplóba vezeti
  • A megrendelt és elvégzett munkákat eseményszerűen vezeti az építési naplókba, azokat leadja a Műszaki előkészítési és ellenőrzési csoport felé
  • Köteles meggyőződni az irányítása alatt lévő munkavállalók munkaképes állapotáról a munkába állítás előtt és munkaidő alatt
  • Üzemi baleset esetén gondoskodik a sérült mielőbbi orvosi ellátásáról, intézkedik, a baleset helyszínének biztosításáról a balesetet azonnal jelenti közvetlen felettese felé
  • Gondoskodik arról, hogy minden sérülés a baleseti naplóba rögzítésre kerüljön
  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Városüzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, Vezetési tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Informatikai ismeret
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. telephelyei, Miskolc város közigazgatási területei

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020.02.29-ig.