Miskolc Holding Zrt.

Laboratóriumi mintavevő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A mintavételek és helyszíni vizsgálatok elvégzése a laboratórium szervezet minőségügyi kézikönyve és a hatályos szabványok betartásával.
  • A mintavételhez és helyszíni vizsgálatokhoz szükséges eszközök karbantartása.
  • A feladataival összefüggő dokumentáció pontos, a laboratórium minőségügyi kézikönyve szerinti elkészítése.
  • A rábízott vizsgálatok elvégzése.
  • A közvetlen munkájához szükséges eszközök és anyagok szükségletének jelzése közvetlen felettesének, azok nyilvántartása.
  • A megvett minták rögzítése, kódtábla és törzsadatok karbantartása a MIR Laboratóriumi alrendszerében.
  • A szervezet postai, valamint egyéb iratainak két telephely közti szállítása.
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megfelelő tájékozódási képesség, helyismeret
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Pontosság, precizitás
  • Felelősségtudat, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Vegyipari/ környezetvédelmi/ laboráns vagy kémiai analitikai végzettség
  • Érettségi
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • ADR 1.3. igazolvány
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Változatos, mozgalmas, felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. 06. 17- ig.