Miskolc Holding Zrt.

Lakáshasznosítási szakértő

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Optimális lakásportfólió kialakításában való részvétel
  • Szakmai támogatás nyújtása a lakáshasznosítási kérdésekben
  • Társaságok vezetése, illetve a közvetlen vezető által meghatározott egyedi vagy projekt jellegű feladatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel
  • A bérleti jogviszony fennállása alatt felmerülő ügyek intézése
  • Feladatai végrehajtása során, az önkormányzati tulajdonban lévő lakások felkeresése
  • Önkormányzati bérlakások hasznosításához kapcsolódó szerződések, okiratok készítése
  • Önkormányzati tulajdonú lakások értékesítésével kapcsolatos ügyintézés
  • Önkormányzati projektek lakáshasznosítást érintő feladatainak ellátása
  • A Lakáshasznosítási iroda által használt nyilvántartó program használata, az iroda által kezelt adatok naprakész feltöltése, karbantartása
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Koordinációs képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. november 30-ig.