Miskolc Holding Zrt.

Lakatos

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Lakatos

A leendő munkatárs feladatai:
  • Fémlemezek vágás és átalakítás céljára történő előkészítése
  • Könnyű acél- és fémszerkezetű ajtók, ablakok, rácsok, válaszfalak, lépcsők, korlátok, csőszerkezetű berendezések készítése, javítása, szerelése, karbantartása, beépítése
  • Vas- és alumíniumszerkezetű kapuk, ajtók és ablakok, korlátok elkészítése, összeszerelése, föl- és leszerelése, karbantartása, javítása
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, felújítási munkák végzése
  • Acélszerkezeti jellegű munkáknál esetleges hegesztési művelet végzése
  • Szakmunkás végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatikai ismeret
  • Jó problémamegoldó készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531. Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020.02.29-ig.