Miskolc Holding Zrt.

Mezőgazdasági vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A kertészeti- és szántóföldi növénytermesztés folyamatos működésének megszervezése, irányítása, ellenőrzése, az alkalmazandó termesztési technológiák meghatározása, növényültetési, növényápolási, illetve a betakarítási munkák irányítása és ellenőrzése, a mezőgazdasági termékek értékesítésének megszervezése
  • A Társaság erdőgazdálkodói tevékenységének irányítása, a fakitermeléshez, erdőápoláshoz szükséges vállalkozói szerződések megkötése, a térségbeli faipari folyamatok nyomon követése, piackutatás, fakitermelés során a faanyagra vonatkozó értékesítési lehetőségek felderítése, ajánlatok beszerzése, az erdőművelés során keletkező hulladékok, különösen a zöldhulladék szakszerű kezelésének, a fertőző növényi anyagok ártalmatlanításának irányítása és ellenőrzése
  • Az irányítása alá tartozó szervezeti egységben dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése, munkatervük meghatározása, munkavégzésük vonatkozásában utasítások kiadása
  • Munkaköri leírások elkészítése, a munkavállalók szabadságának, munkaidő beosztásának, jelenléti ívének ellenőrzése és jóváhagyása
  • Közreműködés a tárgyévre vonatkozó üzleti terv, az éves ütemezett fejlesztési terv és műszaki karbantartási terv elkészítésében
  • Közreműködés létszámterv meghatározásában, az irányítása alá tartozó szervezeti egységek munkaerő fejlesztésében, valamint a beruházások, fejlesztések és az ezekhez kapcsolódó beszerzések, közbeszerzések előkészítésében való együttműködés a szolgáltatási igazgatóval
  • A szakterületet érintő KSH és egyéb statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Felsőfokú mezőgazdasági szakirányú (kertész-, agrár-, vagy erdőmérnöki) végzettség
  • Mezőgazdasági területen szerzett minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • Minimum 1 éves vezetési tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Kiváló probléma és feladatmegoldó képesség
  • Szervező, elemző, és irányítási készség
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. június 30-ig.