Együttműködünk

Ügyfélszolgálati előadó

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIHŐ Kft.–nél!
Most itt az alkalom, Ügyfélszolgálati előadó pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • szóban és írásban egyaránt jól kommunikálsz,
  • rendelkezel min. 3 éves szakmai tapasztalattal ügyfélszolgálati munkakörben,
  • M. Office programokat felhasználói szinten ismered,
  • megbízható vagy és jó a stressztűrő képességed.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Felhasználók tájékoztatása a távhőszolgáltatás díjtételeiről, az elszámolási módokról és a számlázás rendjéről
  • Felhasználók tájékoztatása a követelések és befizetések egyenlegéről
  • Szakterülethez tartozó igazolások kiadása
  • Díjfizetés átütemezése: részletfizetés, halasztás
  • A felhasználók és a díjfizetők személyi adatainak nyilvántartása, változások kezelése, ügyviteli rendszerben történő rögzítése
  • Szolgáltatás teljesítésével és minőségével kapcsolatos reklamációk kivizsgálásának kezdeményezése az illetékes szervezeti egységeknél
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Az ügyfelek által történő pénzbefizetések fogadása, kezelése és elszámolása
  • A távhőszolgáltatással kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Szemere utca 5.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.