Miskolc

Today, augusztus 11, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

20 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Villanyszerelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Mihő Miskolci Hőszolgáltató Kft.–nél!
Most itt az alkalom, Villanyszerelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú végzettséggel (erősáramú villanyszerelő),
  • 1 éves szakmai tapasztalattal,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Villamos berendezések ellenőrzése és javítása
  • Nagyfeszültségű kapcsolóházak működtetése és karbantartása
  • Észlelet hiányosságok, hibák azonnali elhárítása, melyek az üzemeltetést gátolják
  • Rendszeres karbantartás ütemterv alapján
  • Aktív részvétel fellépő üzemzavar elhárításában

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin utca 52.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről