Miskolc

Today, augusztus 11, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

20 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Helpdesk munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Helpdesk munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Informatikai területen végezted középfokú tanulmányaid
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalattal rendelkezel informatikai üzemeltetés területen
  • B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Incidenskezelési folyamatok teljes körű ellátása
  • Incidensek regisztrálása, osztályozása, elhárítása
  • Telefonos és/vagy távfelügyeleti szoftveren keresztüli kapcsolattartás a bejelentőkkel
  • Kezdeti segítségnyújtás az incidens megoldására és helyreállítására, szükség esetén az incidens eszkalálása a megfelelő terület számára
  • A Helpdesk alapvető kommunikációs csatornái és az infrastruktúra működésének biztosítása, fejlesztése
  • Időszakos beszámolók és javaslatok elkészítése a közvetlen felettes részére

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Angol nyelvismeret

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről