Miskolc

Today, augusztus 11, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

20 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Műszaki munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Műszaki munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú műszaki végzettséggel (vízforgató gépész vagy uszodagépész),
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalattal,
  • B kategóriás vezetői engedéllyel,
  • felhasználói szintű MS Office ismerettel rendelkezel.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A Miskolctapolcai Strand II ütemének építése során felmerülő beruházási és műszaki folyamatok nyomon követése
  • Elektromos rendszerek és berendezések működésének biztosítása és ellenőrzése
  • Tűzvédelmi rendszerek üzemeltetése és ellenőrzése
  • Garanciális hibák regisztrálása és a szükséges intézkedések megtétele
  • A fürdő teljes területén a vízellátás, a melegvíz-szolgáltatás, hőátadás, töltő-ürítők és vízforgatók felügyelete
  • A fürdő szakszerű üzemeltetéséhez szükséges műszaki feltételek és eszközök állagmegóvásának biztosítása
  • Adagolók, vízforgatók, élményelemek, nyomások állapotának ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás
  • Az aggregátorok és kazánok üzemképességének napi szinten történő ellenőrzése
  • Üzemnapló, tűzjelző rendszer, csúszda műszaki állapotának napi ellenőrzése és nyilvántartása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Villanyszerelői illetve épület üzemeltetéssel összefüggő szakmai végzettség

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3519 Miskolc, Aradi sétány 1.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről