Együttműködünk

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Fürdök Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • jól kommunikálsz és problémamegoldó képesség jellemez,
  • rendelkezel releváns tapasztalattal, kezeltél online pénztárgépet,
  • M. Office programokat felhasználói szinten ismered,
  • megbízható vagy és jó a stressztűrő képességed.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Felvilágosítás-tájékoztatás adása a fürdőben igénybe vehető szolgáltatásokról
  • Bizonylatok kiadása, pénztár fegyelem betartása, nyilvántartások, jelentések elkészítése
  • Szállásadó partnerek kiszolgálása
  • Árukészlet feltöltése, kihelyezése, valamint észlelt hibák, problémák jelentése
  • Online pénztárgép kezelése
  • Eladó helyiség, bolt tisztántartása, takarítása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  •  Beszélsz idegennyelven (szlovák, lengyel, angol)

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.