Együttműködünk

Állategészségőr

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Állategészségőr pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás vezetői engedélyed van
  • Szereztél már tapasztalatot állatok gondozásával kapcsolatban

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A rábízott épület- és épületrész tisztán tartása
  • A gondozására bízott állatok figyelemmel kísérete, a kiemelt megfigyelés alatt álló állatokról beszámolás a telepvezetőnek
  • A város közterületein található kóbor állatok befogása és az elhullott állati tetemek begyűjtése
  • A bekerülő állatok elhelyezése utasításnak megfelelően, valamint napló vezetése az állatok begyűjtéséről
  • A telep szállítójárművének időszakos vezetése megbízás alapján, a szállítással kapcsolatos dokumentumok kitöltése
  • Az állatorvos utasításai szerint történő eljárás az állatorvosi kezelés alatt lévő állatoknál, illetve segítségnyújtás az állatorvosi ellátás során
  • Készpénzfizetési számla kiállítása az érvényben lévő Állategészségügyi telep díjtáblázata alapján, mellyel elszámolni köteles

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Állatgondozó és/vagy középfokú végzettség

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Fonoda u. 16. valamint Miskolc város közigazgatási területe

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.