Miskolc

Today, augusztus 11, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

20 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Karbantartási csoportvezető

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft –nél!
Most itt az alkalom, Karbantartási csoportvezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2 év releváns szakmai és 1 év vezetői tapasztalatod van
  • Felhasználói szinten ismered a MS Office programokat
  • Van B kategóriás vezetői engedélyed

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Részvétel a munkaköri leírások, társasági szabályzatok és rendelkezések véleményezésében, felülvizsgálatában
  • A terület működéséről való gondoskodás, az ehhez szükséges szervezési és tervezési feladatok elvégzése
  • Az éves karbantartási terv, továbbá a karbantartások és fejlesztések hosszú távú stratégiájának kialakítása és ellenőrzése
  • Munka- és tűzvédelmi, valamint katasztrófavédelmi és energetikai feladatok végrehajtása érdekében folyamatos kapcsolattartás az érintett szervezeti egységek vezetőivel
  • A társaságon belüli karbantartási, fejlesztési és anyaggazdálkodási feladatok megszervezése
  • A külső megrendelésekkel kapcsolatos szakipari karbantartási és kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Éves energetikai tervek elkészítése, egyeztetve a szakterületekkel és energetikusokkal
  • Közreműködés a telefonos ügyfélszolgálati rendszer üzemeltetésében és karbantartásában, továbbá a MIVÍZ Kft. minőségügyi rendszereinek működtetésében

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről