Együttműködünk

Szennyvíztisztítási csoportvezető

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Szennyvíztisztítási csoportvezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • vízellátási és csatornázási szakmérnök/víz és szennyvíztechnológus mérnök/vízépítő mérnök/általános mérnök/építő (nem vízépítő) mérnök felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • legalább 2 évet dolgoztál már hasonló területen,
  • minimum 1 éves vezetői tapasztalattal, valamint B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezel,
  • Microsoft Office programokat felhasználói szinted ismereted,
  • önállóan, precízen végzed feladataidat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Tisztítás-technológiai feladatok maradéktalan ellátása, végrehajtatása a beosztott dolgozókkal, végrehajtás ellenőrzése
  • Üzemeltetési alap és segédanyagok folyamatos biztosítása
  • Külső vállalkozókkal kapcsolattartás, munkájuk koordinálása
  • Telepi üzemeltetési adatok gyűjtése, értékelése és a szükséges beavatkozások végrehajtása
  • Javaslattétel a szennyvíztisztító-telep és kapcsolódó létesítményei karbantartási és rekonstrukciós feladataira
  • On-line minőségvizsgáló állomások működtetése
  • Szennyvíztisztító-telep téli-nyári üzemre való felkészítése
  • A tisztított szennyvíz minőségi megfelelősége érdekében a tisztítási technológia működtetése

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

3527 Miskolc, József Attila u. 78. és Miskolc-Szirma, Szalay A. u. Szennyvíztelep

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.