Miskolc

Today, augusztus 11, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

20 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Szennyvízüzemi gépfelügyelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Szennyvízüzemi gépfelügyelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Önálló, precíz munkavégzés jellemez

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Felügyeli az iszapkezelő gépi egységeinek, berendezéseinek állapotát, működését
  • Szükség esetén elvégzi a meghibásodott gépek, berendezések általános karbantartási feladatait, amelyekről feljegyzést készít a karbantartási üzemnaplóban
  • A hibaelhárítási csoport, valamint a külső kivitelezők által végzett javítási munkákhoz előkészíti a munkaterületet és a berendezéseket.
  • A szennyvíztisztítási csoportvezető utasítása szerint végrehajtja a szennyvíztisztító telep technológiai finomhangolását, az automatizált gépi folyamatok kézi átállítását.
  • Heti rendszerességgel minden gépfelügyelővel közösen átvizsgálják a szennyvíztisztító telep berendezéseit, felmérik azok állapotát, majd erről belső feljegyzést készítenek a csoportvezető felé.
  • Téli időszakban a jegesedés megakadályozása, hó eltakarítása a szennyvíztelep műtárgyainál

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Informatikai, valamint műszaki ismeretek
  • Szennyvíztisztító telepen üzemelő gépészeti berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről