Miskolc

Today, szeptember 28, 2020
12:00-18:00

Rain

Rain
15 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Vízbázisvédelmi koordinátor

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Vízbázisvédelmi koordinátor pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú, szakirányú műszaki végzettséged van (környezetmérnöki/földtudományi/hidrogeológus)
  • Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A vízbázisvédelem szakmai irányítása, elvégzése, ellenőrzése, valamint az értékelési feladatok teljesítése
  • Hidrogeológiai tevékenység szakmai irányítása
  • Javaslattétel a rekonstrukcióra és fejlesztésre, az elfogadott terv végrehajtásának ellenőrzése
  • Külső vállalkozókkal és szakhatósággal való kapcsolattartás
  • Belső szabályzatokban és utasításokban rögzített adatszolgáltatások végrehajtása
  • Vízbázisvédelem és hidrogeológia területén történő, vállalkozó által végzett tervezés, kutatás, illetve egyéb szakanyag elkészítésének koordinálása
  • Hatósági tájékoztatások és jelentések összeállítása és megküldése a szolgálati út betartásával
  • A víztermelő létesítmények vízjogi engedélyeinek megkérése, aktualizálása, az ezzel kapcsolatos szakvélemények és állapotrögzítő tanulmányok elkészítése, szakmai véleményezése
  • Meglévő vízbázisok intenzifikálásával kapcsolatos tanulmányok készíttetése és ügyintézése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A munkáltató székhelye és a feladat ellátásával kapcsolatos helyszínek

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről