Miskolc Holding Zrt.

Műszaki ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. - hez az alábbi munkakör betöltésére:

A leendő munkatárs feladatai:
  • az építmény építésével, felújításával, átépítésével, bontásával összefüggésben a teherhordó, térelhatároló és szakipari szerkezetek ellenőrzése
  • a műszaki tervek és számítások ellenőrzése
  • a jogerős és végrehajtható építési (létesítési) engedély és a hozzá tartozó jóváhagyott építészeti- műszaki tervdokumentáció, valamint a kivitelezési tervek alapján végrehajtott építési kivitelezés ellenőrzése, az építmény kitűzése helyességének, szükség esetén a talajmechanikai, környezetvédelmi és egyéb felmérések, vizsgálatok megtörténtének ellenőrzése
  • a hatósági engedélyek, hatósági előírások, határidők és minőségi előírások, valamint a szerződések betartásának folyamatos ellenőrzése
  • az építési napló külön jogszabályban meghatározottak szerinti ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése
  • a hibák, hiányosságok, eltérések építési naplóban történő feltüntetése
  • a műszaki illetve gazdasági szükségességből indokolt tervváltoztatásokkal kapcsolatos javaslatok megtétele a társaság részére
  • a munkák eltakarása előtti mennyiségi és minőségi ellenőrzés
  • az átadás- átvételi eljárásban való részvétel, egyes építményfajták műszaki teljesítmény- jellemzőinek ellenőrzése, a technológiával összefüggő biztonsági előírások betartásának ellenőrzése
  • a beépített anyagok, szerkezetek és berendezések minőségtanúsításának ellenőrzése
  • Minimum középfokú magasépítő technikusi végzettség
  • 3 év hasonló szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív, gyakorlati gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Problémafelismerő és megoldó készség
  • Együttműködési és kommunikációs készség
  • Határozottság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidős állás
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. november 15-ig.