Miskolc Holding Zrt.

Műszaki koordinátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szerződések, pályázatok előkészítésében való részvétel.
  • A projekt eredményeit összesíti, határidőket, garanciális bejelentéseket figyelemmel kíséri.
  • A projekthez kapcsolódó dokumentációkat nyilván tartja.
  • Tevékenységhez kapcsolódó hivatali bejelentéseket végez.
  • Esetleges jelentési kötelezettségeket végez.
  • Általános ügyintézői feladatok ellátása.

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építész, építészmérnök, üzemmérnök, vagy műszaki menedzser)
  • Minimum 2 év műszaki területen szerzett munkatapasztalat.
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmasság, hatékony munkavégzés
  • Teljesítmény-és célorientáltság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018. november 15-ig.