Miskolc Holding Zrt.

Műszaki munkatárs

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Új fogyasztási helyek megvalósításakor részvétel a Vízi közmű Fejlesztési Hozzájárulás (VFH) kivetésében és kezelésében
  • Adattáblázatban szereplő VFH alanyok évente egy alkalommal történő felülvizsgálata, ügyintézése, dokumentálása
  • Fogyasztóváltozáskor felmerülő VFH kötelezettség vizsgálata, ügyintézése, már meglévő kapacitás felülvizsgálata, dokumentálása
  • Lakossági ügyfél megrendelésére árajánlatok készítése, kiviteli szerződések megkötése, dokumentálása
  • Megrendelésre történő nem vízjogi létesítési engedélyköteles kiviteli- és engedélyezési tervek készítése
  • Közműnyilvántartás által készített tervek egyeztetése, közműegyeztető rendszeren keresztül, szükséges engedélyek beszerzése
  • Bekötések tervezése során szakmai egyeztetések végzése, tervek jóváhagyatása az érintett részlegekkel
  • Középfokú végzettség (Műszaki szakközépiskola, érettségi)
  • Felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Gyakorlati gondolkodás
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. augusztus 31-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.