Miskolc Holding Zrt.

Műszerész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

Műszerész

A leendő munkatárs feladatai:
  • Rendszeresen ellenőrzi és javítja az illetékességi területhez tartozó, a hőközpontok, kazánházak zavartalan és időjárásnak megfelelően szabályozott működését biztosító műszereket, beavatkozó szerveket. A távfelügyeleti rendszer működésének folyamatosságát biztosítja.
  • A távfelügyeleti rendszer fejlesztését, bővítését, új belépők bekötését elvégzi.
  • A kész műszer, részegység ellenőrzése, bemérése, beállítása, a berendezés szerelése, üzembe helyezése.
  • A munkavégzés során észlelt hiányosságokat, műszerész beavatkozását igénylő hibákat, amelyek az üzemeltetést gátolják köteles azonnal elhárítani.
  • Ütemterv alapján folyamatos, rendszeres karbantartást köteles végezni.

  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség (műszerész)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Stressz tűrés és munkabírás
  • Szaktudás
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018.december 31.