Miskolc Holding Zrt.

Operatív igazgatói asszisztens

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolc Városi Közlekedési Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Beérkező e-mailek, levelek, telefonok kezelése, Operatív igazgatói utasítás szerinti továbbításuk a szakterületek felé
  • Előterjesztések, vizsgálati anyagok, kimenő levelek iktatási programban való rögzítése
  • Értekezletek, megbeszélések, egyeztetések szervezése
  • Az Operatív igazgató által megfogalmazott feladatok, intézkedések kiírása és az abban foglalt határidők betartatása, nyilvántartása
  • Az igazgatósághoz érkező vendégek fogadása mellett, a reprezentációs ellátásukhoz szükséges termékek készletfigyelése, nyilvántartása, szükség esetén rendelések lebonyolítása
  • Az igazgató munkavégzéséhez kapcsolódó tárgyi eszközök, berendezések műszaki színvonalának folyamatos magas szinten való tartásának elősegítése
  • Az Operatív igazgató kiküldetése esetén az utazással kapcsolatos anyagi és tárgyi feltételek biztosítása, az ezzel kapcsolatos adminisztráció kezelése
  • Az Operatív igazgató ügyfélforgalmának koordinálása, időpontok egyeztetése
  • Az Operatív igazgató irányítása alá tartozó munkavállalók munkaidő és szabadság nyilvántartásának vezetése, bérelszámoláshoz szükséges adminisztráció elvégzése
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 3-5 év felsővezetői asszisztens munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség
  • Hatékony problémamegoldás
  • Kimagasló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

angol vagy német nyelvtudás

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk
2017. 12.31. -ig