Miskolc Holding Zrt.

Paktum munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A paktumirodában a szakmai team tagjaként, a szakmai vezető irányításával végzi a projekthez tartozó feladatokat
  • Közreműködik a projektekben vállalt feladatok sikeres megvalósításában, a vállat szakmai munka határidőben történő megvalósításában
  • A szakma vezető irányításával kapcsolatot tart és együttműködik a paktum szervezeti tagokkal, a projekt együttműködő partnereivel, a konzorciumi tagokkal, a paktumiroda munkatársaival
  • A szakmai vezető irányításával részt vesz a projekt arculatának, marketing kampányénak kidolgozásában, lebonyolításában, a projekthez kapcsolódó rendezvények és partneri találkozók megszervezésében, lebonyolításában és nyomon követésében
  • A projekthez tartozó szükséges dokumentációk határidőre történő elvégzésre
  • Munkaerő igény feltérképezése, input adatok gyűjtése a vállalkozóktól
  • A vállalatoktól kapott adatok alapján a szükséges képzések megszervezésében való közreműködés
  • Képző intézményekkel való szoros együttműködés
  • Felsőfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent: pályázatírásban, projektmenedzsmentben vagy képzési területen, képzés szervezésében szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Szervezőkészség
  • Határozott fellépés
  • Projekt szemlélet
  • Csapatmunkára való nyitottság és képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
3525 Miskolc, Széchenyi utca 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. július 15- ig.