Miskolc Holding Zrt.

Pályamunkás

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolc Városi Közlekedési Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

Pályamunkás

A leendő munkatárs feladatai:
  • Közúti vasúti pályahálózat üzemeltetése, karbantartása az üzembiztonság fenntartása céljából
  • Pályavasúti létesítmények üzemeltetése, karbantartása
  • Vonalgondozás
  • Készenléti szolgálat ellátása, üzemzavar elhárítás
  • Közúti-vasúti kétéltű járművezetés
  • Pályaépítési középiskolai végzettség/Fémipari szakiskolai végzettség
  • A szakterületen szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Hegesztésben való jártasság
  • Lánghegesztő és/vagy váltólakatosi képesítés
  • „B”, „C” kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos szaktudás
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk
2017. november 30.-ig.