Miskolc Holding Zrt.

Parkfenntartási műszaki ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Társaság parkfenntartási tevékenységével összefüggő feladatok, munkák megrendelése, koordinálása
  • A beszerzések szervezése
  • Az elvégzett munkafolyamatok, megrendelések teljesítésének ellenőrzése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció teljes dokumentálása
  • A meglévő zöldfelületek állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, erről felmérés készítése, az állapot értékelése
  • Műszaki munkák ellenőrzése (fűnyírás, növényültetés, növényápolás, cserje és sövényápolás)
  • Ügyintézésre átvett levelekben foglalt bejelentések helyszíni kivizsgálása, dokumentálása, megválaszolása, vagy továbbküldése intézkedés céljából az illetékes szervezeti egység felé
  • Középfokú végzettség (erdészeti vagy kertészeti szakközépiskola)
  • Felsőfokú végzettség előny (kertészmérnök, kertépítőmérnök, tájépítő mérnök)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Teljesítmény- és célorientáció
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
3531. Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020 január 31-ig.