Miskolc Holding Zrt.

Parkgondozó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Parkgondozó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Dísznövények (egynyári -, kétnyári-, évelő, rózsa) fenntartása, ápolása, szükség szerint telepítése
  • Pázsit fenntartása, gondozása
  • Lombhullató és örökzöld díszcserjék és díszfák gondozása, ültetése
  • Területek tisztántartása, hulladék gyűjtők ürítése
  • Hó eltakarítása, síktalanítás
  • Rongálás, hiányzó korlátok, táblák jelzése közvetlen felettesének
  • Középfokú végzettség (dísznövény kertész/parkgondozó)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci közigazgatási határán belül

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. április 30.-ig.