Miskolc Holding Zrt.

Parkoló ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Miskolc város területén található fizető parkolók illetve parkoló gépjárművek ellenőrzése a parkolók folyamatos használhatóságának érdekében
  • Az ellenőrzés végrehajtása az adott napra kiadott útvonaltervnek megfelelően
  • Próbavásárlások elvégzése az érintett automatákból
  • Az adott parkoló óra szemrevételezése, az annak során tapasztalt rendellenességek bejelentése
  • Gépjárművek ellenőrzése az útleírásoknak megfelelő parkolás érdekében
  • A mindenkori rendeletben meghatározottaktól eltérően parkoló gépjárművek, illetve a parkoló adatainak parkoló ellenőrző programban történő rögzítése PDA eszköz segítségével, az ellenőrzésről nyugta készítése
  • Középfokú iskolai végzettség, érettségi
  • Ellenőri ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Idegennyelv-ismeret előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, határozottság
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidős állás
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Miskolc város belterülete

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2017. szeptember 30-ig.