Miskolc Holding Zrt.

Parkoló ellenőr

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Útvonaltervek alapján végrehajtja a parkolók ellenőrzését
  • Próbavásárlás végez az adott parkoló automatájából, a jegyet megőrzi, azzal munka végén műszakvezetőjével elszámol
  • A díjfizetésre utaló táblák meglétét ellenőrzi
  • A parkolóban található gépjárműveket ellenőrzi, megbizonyosodik azok előírásnak megfelelő parkolásáról
  • A szabálytalanul parkoló gépjárművek adatait és a parkolóra vonatkozó adatokat PDA/TABLETT parkoló-ellenőrző programba rögzíti
  • Fényképeket készít a szabálytalanul parkoló gépjárműről, mellyel bizonyítható a szabálytalan parkolás
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, határozottság
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Teljes munkaidős állás
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020.02.29-ig.