Miskolc Holding Zrt.

Pénztáros

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Pénztáros

A leendő munkatárs feladatai:
  • A napi pénztárforgalomtól a pénztárzárást követően pénztárjelentés készítése, melyet naponta le kell zárni.
  • Nagy összegű készpénz befizetése esetén gondoskodni kell a készpénz bankszámlára történő feladásáról.
  • Nyomtatványok, szigorú számadású bizonylatok naprakészen való nyilvántartása, azok teljes körű felhasználása esetén a tömböket cserélése.
  • Bérfizetéssel, elszámolással kapcsolatos feladatok ellátása, ezek megfelelő adminisztrációja, a bizonylatok pontos kiállítása.
  • Levelezés és ügyfélszolgálati feladatok ellátása.
  • Gazdasági középfokú végzettség
  • 1 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Irodatechnikai berendezések magas szintű kezelése
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

Miskolc, Győri kapu 53.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30-ig.