Miskolc Holding Zrt.

Pénzügyi főmunkatárs

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szolgáltatási és értékesítési tevékenységre vonatkozó kimenő számlák készítése.
  • Szolgáltatói számlák tartalmi és formai ellenőrzése - a szerződés feltételeknek és jogszabályoknak történő megfeleltetés érdekében.
  • A szállítói számlák igazoltatása, a megrendelések, teljesítésigazolások és kapcsolódó bizonylatok ellenőrzése.
  • Folyószámlák ellenőrzése, rendezése, partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Heti, havi likvid jelentések összeállításában való részvétel.
  • Pénzügyi kötelezettségek, szállítói számlák esedékességének figyelése, utalási csomagterv összeállítása, banki utalások.
  • Pénzügyi jelentések, banki adatszolgáltatások összeállítása a pénzügyi vezető koordinálásával.
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Releváns szakmai területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Pénzügyi, adózási jogszabályok ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Stressz tűrő képesség
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. augusztus 31-ig.