Miskolc Holding Zrt.

Pénzügyi főmunkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Barlangfürdőbe, az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Pénzügyi jellegű adatszolgáltatások készítése
  • Adóbevallások készítése, hatóságok felé történő megküldése
  • Pénztárgépek üzemeltetésével kapcsolatos bejelentések elvégzése
  • Számlareklamáció, pénzügyi tárgyú levelezések ügyintézése, követelés és kötelezettségállományokkal kapcsolatos analitikai egyeztetés
  • Cégcsoporton belüli konszolidációs adatok folyamatos egyeztetése, adatszolgáltatások, nyilvántartások elkészítése
  • Kapcsolattartás a tagvállalatokkal
  • Szállítói számlákkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Értékvesztés könyvben történő rögzítése
  • Az adó önrevíziók kimunkálása, adófolyószámlák folyamatos ellenőrzése
  • Középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Mérlegképes könyvelő képesítés előnyt jelent
  • Legalább 5 év szakterületen szerzett tapasztalat (könyvelés, adózás)
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Teljesítmény és cél orientáció
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Forrás SQL ismerete előnyt jelent
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Turisztikai Kft. telephelyei
3519 Miskolc, Pazár sétány 1.
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. 03. 05.- ig.