Miskolc Holding Zrt.

Pénzügyi munkatárs

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Kimenő számlák nyilvántartásának vezetése
  • Beérkezett számlák felszerelése a szükséges könyvelési bizonylatokkal, az FSQL rendszerben a számlafej rögzítése
  • Számla formai és tartalmi, ellenőrzése, szerződéses feltételeknek és jogszabályoknak megfelelően
  • Számla továbbítása igazoltatásra
  • Hibás vagy nem elismert számla visszaküldése a szállítónak, levelezés lebonyolítása
  • Pénztár kezelése, készpénzforgalom bonyolítása, bizonylatok rögzítése, nyilvántartása, vezetése
  • Elszámolásra adott előlegek határidőre történő elszámolásának és az előleg felhasználás jogosságának ellenőrzése
  • Követeléskezelés kérésére szükség szerint ügyfél folyószámla rendezéséhez szükséges banki információk megadása esetleges utalásokról
  • Egyéb szállítói kompenzálások egyeztetése, könyvelése

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi, adózási jogszabályismeret
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Teljesítmény- és célorientáció
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
3525 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2020 január 31-ig.