Miskolc Holding Zrt.

Pénzügyi vezető

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Pénzügyi likviditás menedzselése, a cash- pool rendszer működtetésének irányítása
  • Heti, illetve havi likviditási tervek összeállítása, előrejelzések készítése
  • Szükséges forgóeszköz finanszírozások tervezése
  • Pénzforgalmi kimutatások elkészítésének koordinálása, illetve kapcsolódó pénzügyi kimutatások, jelentések elkészítésében való közreműködés
  • Hitelek menedzselése, a szerződések megkötésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a bankkal, illetve adatszolgáltatások, levelezések, banki utalások előkészítése
  • Pénztár működtetésének irányítása, felügyelete
  • Szolgáltatási, értékesítési tevékenységekre vonatkozó számlák elkészítésének irányítása
  • Szállítói számlák ellenőrzése, számla igazolási folyamat irányítása, ellenőrzése
  • A vevői és szállítói folyószámlák kezelésének, könyvelésének koordinálása, kompenzálások irányítása, összevezetések ellenőrzése, folyószámlával kapcsolatos levelezések lebonyolítása
  • Követelések minősítése, értékelése, értékvesztés vevőnkénti meghatározása
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 5 év gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Felelősségtudat
  • Szakmai magabiztosság
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Gyors döntési képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Kezdeményező készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. október 25-ig