Miskolc Holding Zrt.

Projektmenedzser

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Miskolc város életét érintő projektekben való részvétel
  • Intézményi/turisztikai fejlesztéseket /smart city fejlesztések menedzselése
  • A város fejlődéséhez való aktív hozzájárulás
  • zgalmas tervezések, tervezési programok összeállítása
  • Pályázatok elkészítése, pályázatírás
  • Költségvetési terv készítése
  • Elszámolások elkészítése
  • Felsőfokú végzettség (építő- és vagy építészmérnök, közgazdasági, turisztikai, bölcsész)
  • Uniós projektek kezelésében való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Komplex gondolkodás
  • Jó szervezőkészség
  • Proaktív, eredményorientált személyiség

Előnyt jelent:

pénzügyi ismeretek

Ajánlatunk:
  • Változatos projektekben való részvétel
  • Széleskörű tapasztalat szerzési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2018. augusztus 25-ig.