Miskolc Holding Zrt.

Projektmenedzser

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Projekt feladatok komplex menedzsmentje
  • Pályázatok előkészítése, pályázati dokumentációk összeállítása
  • Pályázathoz kapcsolódó előkészítő tanulmányok megírása, összeállítása
  • Projektek megvalósításának pályázati menedzsment támogatása
  • Műszaki-pénzügyi ütemtervek (GANTT) készítése és frissítése
  • Külső szakértőkkel történő szakmai kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás és folyamatos tájékoztatás a projektgazdák felé
  • Egyéb adminisztratív teendők, pl. kifizetési kérelmek összeállítása, szakmai előrehaladási jelentések készítése, szerződéskötések előkészítése
  • Felsőfokú végzettség: építész, közgazdász, turisztikai szak, stb.
  • 3 éves EU támogatáspolitikai tapasztalat (pályázatkészítés, vagy KSZ tapasztalat)
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség
  • Önálló és proaktív, ugyanakkor csoportban is hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Környezettudatosság

Előnyt jelent:
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Szakmai tapasztalat műszaki, gazdasági, adminisztrációs területen
  • Tanulmányok műszaki, gazdasági területen
  • Pénzügyi ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete

Ajánlatunk:
  • Változatos projektekben való részvétel
  • Széleskörű tapasztalat szerzési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, előrelépés
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nyugodt, családias csoportlégkör
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2018. október 31-ig.