Miskolc Holding Zrt.

Projektmenedzser

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Projekt feladatok komplex menedzsmentje
  • Pályázatok előkészítése, pályázati dokumentációk összeállítása
  • Pályázathoz kapcsolódó előkészítő tanulmányok megírása, összeállítása
  • Projektek megvalósításának pályázati menedzsment támogatása
  • Műszaki-pénzügyi ütemtervek (GANTT) készítése és frissítése
  • Külső szakértőkkel történő szakmai kapcsolattartás a projektek előrehaladása érdekében
  • Kapcsolattartás és folyamatos tájékoztatás a projektgazdák felé
  • Egyéb adminisztratív teendők, pl. kifizetési kérelmek összeállítása, szakmai előrehaladási jelentések készítése, szerződéskötések előkészítése
  • Felsőfokú végzettség: műszaki, közgazdász, turisztikai szak
  • 2 éves EU támogatáspolitikai tapasztalat (pályázatkészítés, vagy KSZ tapasztalat)
  • Középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség
  • Önálló és proaktív, ugyanakkor csoportban is hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30-ig.