Miskolc Holding Zrt.

Protokoll csoportvezető

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Városi protokolláris programok szervezése, külső és belső rendezvényeken városvezetői megjelenés koordinálása
  • Kiemelt rendezvények tervezése, ütemezése, a szervezési feladatok elosztása, nyomon követése
  • Protokoll megjelenésekkel kapcsolatos adminisztratív kötelezettségek ellátásának felügyelete
  • Programterv összeállítása, javaslatok a rendezvények tartalmi és formai elemeire
  • A többi szervezeti egységet és/vagy külső partnereket érintő rendezvények esetében a folyamatok összehangolása, rendszeres egyeztetések megszervezése
  • Beszédek ellenőrzése, előzetes kontroll
  • Sajtótájékoztatókkal, konferenciákkal kapcsolatos szervezési feladatok ellátása, koordinálása
  • Felsőfokú képesítés, Bölcsészettudományi vagy kommunikáció szakon szerzett szakképzettség (a közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III.7.) Korm. rendelet 3. számú melléklet 108. sz. Protokoll megnevezésű feladatkör szerint);
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Rugalmas személyiség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, gyors, hatékony és precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Gyakorlatias hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Önkormányzati protokoll területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Protokoll szaktanácsadó- és rendezvényszervező szakirányú képzettség
  • Közigazgatásban szerzett munkatapasztalat
Ajánlatunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Igényes munkavégzési környezet
  • Lendületes csapat
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Városháztér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2018. július 15- ig.