Miskolc Holding Zrt.

Recepciós - iktató

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Iratkezelési Szabályzatban foglalt feladatok végrehajtása
  • Bejövő küldemények, levelek iratok szakszerű kezelése, tárolása, nyilvántartása, ezek eljuttatása különböző szervezeti egységek, külső szervek részére
  • Kimenő küldemények, levelek iratok szakszerű kezelése, postázása, nyilvántartása
  • Irattár működtetése, irattári feladatok ellátása
  • Érkezők fogadása, eligazítás nyújtása, segítségnyújtást szolgáló információk adása
  • Beérkező telefonhívások, egyéb kommunikációs csatornán érkező üzenetek fogadása, kezelése
  • Ügyfelek tájékoztatása, segítségnyújtás személyek, helyszínek, információk elérhetőségében, szükség esetén idegen nyelven is
  • Ügyfelek számára levelek, brosúrák, tájékoztató anyagok, egyéb dokumentumok megküldése, átadása
  • A szervezet működéséhez kapcsolódó listák, jegyzékek, vezetése, kezelése
  • Ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Teljesítmény- és célorientáció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Irodatechnikai berendezések magas szintű kezelése
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkahely a belváros szívében
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

Miskolc, Petőfi u. 1-3

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. augusztus 31-ig