Miskolc Holding Zrt.

Sírásó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Sírásó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Új sírhelyek kijelölése, meglévő sírhelyek beazonosítása
  • Sírok nyitása, ásása a jogszabályban meghatározott méretek betartása mellett
  • Exhumálás, áthelyezés szakszerű végrehajtása
  • Sírok rekonstrukciója, fertőtlenítése
  • Parcellákból föld elszállítása, hantkészítés
  • Szükség esetén működő síremlékek bontása, építése
  • Urna urnafalba behelyezése, kivétele
  • Temetéseknél a sír kegyelet teljes zárása, behantolása, bekoszorúzása

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Empátia
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
3526. Miskolc, Szentpéteri kapu 105.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020 január 31-ig.