Miskolc Holding Zrt.

Szakács

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Fürdők Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Szakács

A leendő munkatárs feladatai:
  • Étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
  • Meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • A megrendelendő áruk listájának összeállítása, az igénylések kiadása
  • A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Rendszeresen ellenőrzi a feldolgozásra kerülő nyersanyagok és az elkészült ételek mennyiségét és minőségét
  • Figyelemmel kíséri a felszereltségek állapotát, jelzi a felettesének a karbantartás, javítás szükségességét
  • Gondoskodik a hulladéknak az élelmezési üzem területéről való eltávolításáról
  • Felelős az étel időben történő elkészítéséért, minőségéért, a tálalás és a szállítás idejének betartásáért
  • Felelős higiénés és munkavédelmi előírások betartásáért
  • Gondoskodik a napi maradvány tárolásáról
  • Irányítja és figyelemmel kíséri a konyhai kisegítők munkáját
  • Elvégzi a napi szükséges dokumentációk rögzítését
  • Középfokú végzettség (szakács végzettség)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Teljesítmény- és célorientáció
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Gyakorlatiasság
  • Szervezőkészség

Ajánlatunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:
3519 Miskolc, Pazár sétány 1.
Miskolci Fürdők Kft.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. november 30-ig.