Miskolc Holding Zrt.

Szakmai vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Felnőttképző Központ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Irányítja, koordinálja, ellenőrzi a felnőttképzési programok kidolgozását, illetve visszacsatolja a felnőttképzési engedélyezési eljárások benyújtásához szükséges szakértői munkát
  • Irányítja az engedélyezési eljárásokat és közreműködik a megbízott oktatók kiválasztásában, majd munkájuk koordinálásában és ellenőrzésében
  • Rendszeresen együttműködik és kapcsolatot tart a Kft. szervezetén belül, valamint a partner szervezetekkel, megrendelőkkel
  • Gondoskodik az oktatási eszközök zavartalan működéséről
  • Kialakítja a Kft. minőségirányítási rendszerét, működteti a folyamatokat.
  • Közreműködik a kommunikációs szolgáltatásban és a rendezvényszervezésben
  • Elvégzi a képzés-és felnőttképzés –szervezéssel kapcsolatos feladatokat, valamint elkészíti a képzésekhez kapcsolódó képzési tervet, stratégiát
  • Végrehajtja az engedélyezett képzések FIR rendszerben történő bejelentését, adatszolgáltatását, valamint az OKJ-s illetve hatósági vizsgák bejelentését.
  • Felsőfokú végzettség (pedagógia, andragógia)
  • Felnőttképzési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • B- kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Rendszerszemlélet
  • Gyors döntési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Soltész Nagy Kálmán u. 10,

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. Július 20-ig.